BEIRATKOZÁS ÓVODÁBA, BÖLCSŐDÉBE
ÓVODAI BEIRATKOZÁS:
Az emberi erőforrások minisztere – a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 27/2021. (I. 29.) Korm. rendeletre figyelemmel – a 2024/2025. nevelési, illetve tanévre történő óvodai, valamint általános iskolai beiratkozásról szóló 19/2021. (III. 10.) EMMI határozatában (a továbbiakban: EMMI határozat) a 2024/2025. nevelési évre történő óvodai beiratkozások vonatkozásában a következőt határozta meg:
- elektronikus úton is be lehet iratkozni, a személyes megjelenés nem szükséges.
Beiratkozás időpontja: 2024. április 15-19. 8:00- 16:00-ig.
Ennek figyelembevételével ezúton is kérem azokat a tisztelt szülőket, akik szentkirályszabadjai állandó lakcímmel rendelkeznek, és életvitelszerűen is itt élnek, valamint gyermekük 2020. szeptember 1- 2021. augusztus 31-e között született, hogy a következő lehetőségek valamelyikével élve jelezze a beiratkozás szándékát:
- e-mail: ovibolcsiszivarvany@gmail.com
- papír alapon: Szentkirályszabadjai Szivárvány Óvoda és Mini Bölcsőde
8225 Szentkirályszabadja, Kossuth Lajos utca 22.
- különösen indokolt esetben személyesen is lehet, előzetes telefonos (20/239-47-34) egyeztetés alapján.
A következő adatokat szükséges megadni :
- gyermek neve
- gyermek születési helye, ideje
- TAJ száma
- adószáma, ha rendelkezik ilyennel
- születési anyakönyvi kivonat másolata
- édesanyja leánykori neve
- gyermek és a szülők lakcíme (lakcímkártya másolata).
Ezt követően, május hónapban határozat kiküldésére kerül sor a gyermek óvodai felvételét illetően.

BÖLCSŐDEI BEIRATKOZÁS :
Beiratkozás időpontja: 2024. április 15-19. 8:00- 16:00-ig.
Kérem azokat a tisztelt szülőket, akik szentkirályszabadjai állandó lakcímmel rendelkeznek, és életvitelszerűen is itt élnek, valamint gyermekük 2021. szeptember 1- 2023. február 1-e között született, hogy a következő lehetőségek valamelyikével élve jelezze a beiratkozás szándékát:
- e-mail: ovibolcsiszivarvany@gmail.com
- papír alapon: Szentkirályszabadjai Szivárvány Óvoda és Mini Bölcsőde
8225 Szentkirályszabadja, Kossuth Lajos utca 22.
A következő adatokat szükséges megadni :
- gyermek neve
- gyermek születési helye, ideje
- TAJ száma
- adószáma, ha rendelkezik ilyennel
- születési anyakönyvi kivonat másolata
- édesanyja leánykori neve
- gyermek és a szülők lakcíme (lakcímkártya másolata)
- gyermek oltási kiskönyvének másolata;
- munkáltatói igazolás a szülők részéről.
Ezt követően, május hónapban határozat kiküldésére kerül sor a gyermek bölcsődei felvételét illetően.

Bárkinek, bármilyen kérdése van ezzel kapcsolatosan, kérem hívjon fel telefonon!

Köszönöm szépen az együttműködésüket!

Héninger Zsanett
Intézményvezető